Ontwerpleider Waterbouw
Ontwerpleiders binnen de waterbouw zijn gewild en daarbij ook schaars. Dit levert dan ook ontzettend mooie kansen op voor de gevestigde ontwerpleiders en de constructeurs met ambitie. Laten wij daar dan ook nog eens een mooie uitdaging voor hebben bij één van onze opdrachtgevers!





organisatie
Organisatie
Voor een toonaangevende aannemer in de waterbouw zijn wij namelijk hard op zoek naar een ontwerpleider. Deze aannemer is gespecialiseerd in de 'pure' waterwerken en pakken multidisciplinaire projecten aan van verschillende grootte.
functie
Functie
De ontwerpleider waar wij naar op zoek zijn is de ervaren ontwerpleider die het idee heeft niet meer op zijn/haar plek te zitten bij de huidige werkgever. Degene die weet dat de tijd om een stap te maken wellicht nooit zo gunstig is geweest als nu en bereid is om die kans te pakken. Daarnaast kan jij ook de constructeur zijn met 5-10 jaar ervaring binnen een ontwerp/engineeringsafdeling binnen de waterbouw die nu wel eens zijn/haar verantwoordelijkheid wilt pakken.
Ben jij commercieel gedreven en lijkt het jou prachtig om een team aan te sturen binnen de waterbouw, dicht op projecten te zitten en over alle aspecten mee te kunnen beslissen? Dan kan je deze kans in de huidige markt eigenlijk niet laten schieten.

Succes is het vermogen om van tegenslag naar tegenslag te gaan zonder je enthousiasme te verliezen.
eisen
Functie-eisen
- Minimaal HBO werk- en denkniveau
- Minimaal 5 jaar ervaring binnen een engineeringsafdeling in de waterbouw
- Leidinggevende capaciteiten
- Ambitieus
- Kennis van diverse contractvormen (UAV-GC, RAW)
aanbod
Aanbod
Wij bieden je de kans om een stap te maken in jouw loopbaan, in jouw salaris en in jouw mogelijkheden in de markt. Je zal deelnemen aan alle voordelen van het Bouwpensioenfonds (BPF) en de bijbehorende 43 vakantiedagen.
informatie
Inlichtingen
Koen Helder
+31 6 14 86 48 50
koenhelder@sement.nl